ETKİNLİKLER

15.04.2018- OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI DUYURUSU

SOSYAL GÜVENLİK MÜŞAVİRLERİ DERNEĞİ

OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI  DUYURUSU

Yönetim Kurulumuz Şevket Tezel Başkanlığında toplanarak 30/04/2018 günü saat:11.00’da Dilek Pastanesi İncirli Şubesi E 5 Üzeri Bakırköy/İstanbul adresinde  aşağıdaki gündem maddelerine göre olağan genel kurul toplantısının yapılmasına, çoğunluğun sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 23/06/2018 tarihinde aynı yer ve aynı saatte yapılmasına ve üyelerimize üye formlarında bildirdikleri e mail adresi ve mobil telefonlarına sms yolu ile  ilan edilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

 

 

GÜNDEM

Devamını oku...

2017/2 Kahvaltılı Seminer Toplantısı

Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği tarafından düzenlenen aylık kahvaltılı semineri 08 Nisan 2017 tarihinde Adana'da yapılacaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Derneğimizle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

SOSYAL GÜVENLİK HAFTASI KUTLAMA MESAJI

Doğumla başlayıp ölümden sonra bile devam eden, ekmek kadar su kadar ihtiyaç duyulan bir çağdaş hak olan sosyal güvenlik hakları konusunda mesailerini tüm vatandaşlarımızın doğru bilgilenmesine adayan bir mesleği temsil eden Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği olarak tüm yurttaşlarımızın Sosyal Güvenlik Haftasını kutlarız.

Devamını oku...

Kahvaltılı Seminer Toplantısı

Sosyal Güvenlik Müşavirleri Derneği tarafından düzenlenen aylık kahvaltılı semineri 05 Kasım 2016 tarihinde yapılacaktır. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Derneğimizle irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Devamını oku...

Üyelik Aidatları

Değerli Üyelerimiz;

Derneğimizin yeni bir ivme kazanabilmesi, kurumsal alt yapısının oluşturularak, üyelerimize çağdaş, modern, süratli ve kaliteli hizmet sunulabilmesi için, öncelikle idari ve mali açıdan güçlendirilmesi gerektiği, bütün bunların realize edilebilmesi için yıllık üye aidatlarının tahsiline hız verilmesi ve bu konuda gerekli yaptırımların vakit geçirilmeksizin yürürlüğe konulması için gereki uyarılarımız internet sitemizde siz değerli üyelerimize çeşitli zamanlarda hatırlatılmak suretiyle ifade edilmiştir.

Devamını oku...